Korduma kippuvad küsimused

 • Millist tüüpi eluaseme ma osta saan?

  Uue kodu saad valida kõigi kinnisvaraturul olevate korterite, eramute ning suvilate hulgast, mis vastavad meie nõuetele. Eluruumi hind peab jääma vahemikku 50 000 – 700 000 eurot. 

 • Kust ma uut kodu võiksin otsida?

  Kodu võid otsida kõigist kinnisvaraportaalidest, uute arenduste kodulehekülgedelt või vaadata pakkumisi meie soovitatavate kinnisvaraprojektide lehelt. Sinu valitud kodu peab vastama me tingimustele.

 • Kas eluruum võib vajada sisekujundust?

  Jah, NUMAI aitab vajadusel oma koostööpartnerite abil kodu sisustada ja kujundada. Sisekujundus ja mööblivalik tehakse vastavalt Sinu soovidele. Maksumus liidetakse kinnisvara hinnale. Üür ja sissemakseosa arvutatakse vastavalt ümber.

 • Miks on eluasemele sätestatud nõuded?

  Soovime, et elaksite tõeliselt kvaliteetses kodus ja oleksite likviidse vara omanik. Seetõttu oleme kindlaks määranud nõuded, mis aitavad Sul sellise eluaseme endale valida.

 • Kuidas teada saada, kas ma sobin teie kliendiks?

  Hindame iga olukorda individuaalselt ja püüame leida igale kliendile sobivaima lahenduse.

  Kui soovid me kliendiks hakata, täida palun ära kontaktivorm ning meie esindaja võtab Sinuga ühendust. Pärast lisainfo meieni jõudmist saame 1 tööpäeva jooksul teada anda, kas saame “Üüri, et osta!” teenust osutada.

 • Kui palju ma pean kohe maksma?
  Üürilepingu ja ostu-müügi eellepingu sõlmimisel võetakse ühekordset tasu lepingu sõlmimise, esmase sissemaksu ja üüritagatise eest – rohkem infot siin.
 • Kuidas ma saan pärast üürilepingu lõppu kodu ära osta?

  Korteri või eramu saad endale osta tavapärastel tingimustel – kogunenud isiklikest vahenditest või võttes pangast eluasemelaenu. Müüme Sulle eluaseme sama hinna eest, mis me ise selle eest maksime.

  Minimaalne üürimise aeg, mille järel saad oma kodu meilt ära osta, on üks aasta.

 • Kas ma saan kohe sisse kolida?
  Jah, saad kolida koju pärast seda, kui oled allkirjastanud üürilepingu ja ostu-müügilepingu ning me oleme teie soovitud eluaseme ära ostnud. Kui eluase on siseviimistluseta, soovitame Sulle oma partnereid, kes aitavad kodu kujundada vastavalt teie vajadustele ja soovidele. Sel juhul saad sisse kolida kohe, kui viimistlus- ja sisustustööd on lõpetatud.
 • Kas korterit otsides pean teavitama müüjat "Üüri, et osta!" teenuse kasutamisest?
  Ei, see pole vajalik. Eluaseme müüjat ei ole vaja teavitada “Üüri, et osta!” teenuse kasutamisest, sest müüja jaoks ei erine NUMAIga tehtav tehing kinnisvara tavapärasest ostu-müügi tehingust kuidagi.
 • Kas aitate tasuta ka sisekujunduse eest?

  Jah, aitame tasuda ka sisekujunduse eest. Osade ruumide, näiteks vannitoa puhul, on tehniliste jooniste tellimine sisekujundajalt kohustuslik.