Seadke end oma kodus sisse juba nüüd: üürige, et osta siis kui olete selleks valmis

Milleks oodata kodu soetamisega kuni panga nõutava sissemakse jaoks raha kogute? Elage oma soovitud kodus juba praegu.

Makske üüri ja koguge osade kaupa raha esmaseks sissemakseks. Üürilepingu lõppedes ostke meilt kodu sama hinna eest, mille meie esmaselt tasusume.

Kuidas „Üüri, et osta“ teenus toimib?

1
Pöörduge meie poole
Täitke meie veebilehel päring või võtke meiega ühendust telefoni või e-posti teel
2
Leiate endale kodu
Te valite endale korteri või maja kõigi turul müüdavate eluasemete hulgast, mis vastavad meie nõuetele
3
Meie hindame seda eluaset
Võtame vajadusel oma ala professionaalidelt hinnangu teie valitud eluaseme väärtusele, ehituse- ja viimistluse kvaliteedile, arendaja usaldusväärsusele ning dokumentatsiooni korrasolekule.
4
Üürime selle teile
Tingimuste mõlemapoolsel sobivusel ostame selle eluaseme ja allkirjastame teiega üürilepingu ning võlaõigusliku ostu-müügilepingu. Kui eluruum ei ole sisustatud, aitame selle sisustada vastavalt teie soovidele.
5
Ostate selle meilt
Elate oma uues kodus: üürite seda meilt ja maksate Numaile koos üürimaksetega osade kaupa ka vajaminevat esimest sissemakset. Kui olete pärast valitud perioodi otsustanud eluaseme omanikuks saada, ostate selle meilt sama hinnaga, mis oli eluaseme reaalne kulu meile.

Teenuse tingimused

Üüriperiood: tähtajatu, kuid ühe aasta pärast võite oma kodu välja osta ja üürilepingu ilma lisatasuta teile sobival ajal üles öelda.
Lepingu sõlmimisel võetakse ühekordseid makseid:
  • 1
    Lepingu sõlmimise tasu – ühekordne tasu, mis katab juristide ja teiste spetsialistide konsultatsioonide ning lepingu kooskõlastamise kulud. See arvutatakse eluaseme müügihinnast.
  • 2
    Sissemaks – osa ostuhinnast, mida kogutakse jätkuvalt igakuiste osamaksetena. See summa on alates 2,5% eluaseme müügihinnast.
Igal üksikul juhul võidakse tingimused üle vaadata kliendi majanduslikku olukorda või valitud eluaset silmas pidades. Kõik üüritingimused arutatakse läbi individuaalselt ja kinnitatakse Ruumide üürilepingus ning Ruumide ostu-müügilepingus.

Nendel tingimustel saate valida endale uue kodu

Tallinnas ja Harjumaal
Korterid Tallinnas
Asuvad linnapiirkonnas, ehitusaasta ei ole oluline.
Eramud ja ridaelamud Tallinnas
Asuvad Tallinnas, ehitatud mitte varem kui 2000. aastal. Tallinna kesklinnas asuvad eramud – ehitusaasta ei ole oluline.
Korterid, ridaelamud ja eramud Harjumaal
Ehitusaasta 2000. aasta ja uuemad. Asuvad Tallinna kesklinnast kuni 20 km kaugusel. Antud kinnisvara puudutavaid avaldusi käsitleme juhtumipõhiselt.
Üldnõuded
1
Eluaseme hind peab jääma vahemikku minimaalselt 50 000 eurot ja maksimaalselt 700 000 eurot.
2
Kaugus eluasemest kooli, lasteaia ja toidupoeni ei tohi ületada 3 km. See ei rakendu kesklinna piirkonnas.
3
Eluase peab olema eluruumina registreeritud või registreerimisele minev. Muudeks eesmärkideks loodud ruume käsitleme juhtumipõhiselt.
4
Eluruumil peab olema unikaalne aadress ja registrikood.