Kes me oleme?

Me usume, et kinnisvara soetamise tavapärane lähenemine ei anna alati parimat tulemust. Seetõttu otsustasime, et on aeg muuta koduomanikuks saamise teekonda. Või täpsemalt - seda protsessi oluliselt kiirendada. Oleme veendunud, et vaadates murekohta teise nurga alt, võib alati leida parema alternatiivse lahenduse.

Seepärast NUMAI loodigi. Numai on esimene sõltumatu "Üüri, et osta" teenusepakkuja Euroopa Liidus. Andes inimestele võimaluse kiiremini oma koju kolida, oleme saanud kahe esimese tegutsemisaasta jooksul Leedus üheks suurimaks elamispindade ostjaks.

Täiustades oma teenust ja otsides pidevalt klientidele veel paremaid lahendusi, seame eesmärgiks muuta tee oma koju võimalikult lühikeseks ja mugavaks. Me teame, et säästetud aeg annab vabaduse – sillutab ju oma isikliku koduukse avamine tee tuleviku uutele eesmärkidele.

Miks meie?

Soov elada oma kodus on ühine kõigile põlvkondadele juba ajast, mil leedulased asusid elama esimesesse leedupärasesse majja, kus oli ainult üks ruum (“numai”), kuni tänapäevani, mil otsitakse üha uuenduslikumaid eluasemeid, vastavalt meie muutuvatele ning arenevatele vajadustele ja soovidele.

Me teame, kui tähtis on inimese jaoks oma kodu ja soovime siiralt teil aidata seda leida. Koos usaldusväärsete
partneritega teeme iga päev tööd selleks, et saaksime pakkuda teile parimat teenust ning anda võimalus kiiresti ja mugavalt uude koju sisse elada.

NUMAI meeskond

Kõik me oleme erinevad inimesed, kuid kanname sama eesmärki – aidata teid oma koju kolida kiiremini, lihtsamini ja muretumalt.
Aurimas Čiagus
Juht ja asutaja
Martynas Kavaliauskas
Asutaja
Erve Lettermo
Tegevjuht
Raminta Kozlovaitė
Müügiesindaja
Marius Lileikis
Jurist
Marija Adelė Matiukaitė
Turundusjuht
Diana Kliukovska
Tootejuht
Šarūnas Stulga
Finantsanalüütik
Tatjana Linartė
Pearaamatupidaja
Indrė Vilkuotytė
Operatsioonide spetsialist

Koos suudame rohkem

Otsime pidevalt sobivaimaid lahendusi, et täita klientide ootusi ja neid ületada. Seame endale kõrgeimad nõuded, mida aitavad täita usaldusväärsed partnerid.

Kas töötate kinnisvara, kodusisustuse, sisekujunduse või mööblitootmise alal ja püüate saavutada sama, mis meie? Kui soovite aidata inimestel elada oma unistuste kodudes ja näete koostöövõimalusi, andke meile sellest teada.
Soovite saada meie partneriks?

Meie partnerid